Z důvodu stěhování na novou adresu se prodejna od začátku ledna zhruba na 14 dní zcela uzavře (datum otevření ještě upřesněníme).

E-shop bude fungovat, nicméně objednávky budou vyřizovány v delší časové lhůtě a osobní odběry budou možné pouze po předchozí domluvě.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás v nové provozovně na adrese Černopolní 54, v blízkosti Mendelovy univerzity.

Pivní obchod Ogar – pivo pro každého

Naše pivotéka se zaměřuje na prodej lahvových piv, která jsou vařena zejména malými pivovary a nejsou dostupná v běžných prodejnách či supermarketech. Sortiment je dále rozšířen o zahraniční pivní speciály (Belgie, Velká Británie, Irsko, Německo, USA a další). V naší nabídce naleznete více než 300 druhů piv pokrývající širokou škálu pivních stylů, takže na své si u nás přijde každý zákazník.

Menší, ale neméně důležitou část naší prodejny tvoří potřeby pro domácí vaření piva, čímž jsme jediná kamenná prodejna tohoto druhu v Brně. V našem sortimentu naleznete vše, co potřebujete, abyste si pivo mohli doma uvařit sami, počínaje nádobami, konče veškerými surovinami. V nabídce jsou i sladové výtažky a kity pro domácí vaření, s kterými zjistíte, že dobré pivo si může doma uvařit opravdu každý.

Doplňkovým sortimentem je pak literatura, sklo a další předměty související s pivní kulturou.

Těšíme se na Vaší návštěvu!